gül , davutoğlu ve babacan# Gündem

Bir arkadas Akp ülkede bir enkaz yaratıyor demis. Ulke bu gune kadar gormedigi bir bolluga ve refaha kavustu. At gozlukleri ile bakma. Sen at misin :)

Hukuk sistemini tekrar ayağa kaldırmak, bağımsızlığını kazandırmak gerek. Güçler ayrılığı biran önce tekrar ayağa kaldırmalı. Akp ülkede bir enkaz yaratıyor. Bu olmuyormuş gibi davranmak, artık bu millete kötülük yapmaktır. Göz göre göre ülke bir çılgınlığa sürükleniyor... Bu 3 eski kafadar ise seyrediyor

Tarih istisnai olarak insanın önüne kahramanlık fırsatını çıkarır. Kahramanlık süreklilik arz eden bir durumsallık değildir, noktasal vuruşlar, tarihi momentler vardır. İşte o referandum bir dönüm noktası idi tarihe not düşmek için. Üçü de susma hakkını kullandı ve kaybetti.

Neden bir türlü Davutoğlu, Gül ve Babacan'ı affedemiyorum biliyor musunuz? O meşum referandumda "dava" perdesinin ardına geçip ülke karanlık bir tünele girerken çıtlarını çıkarmadıkları için! Mevzubahis vatansa babamı tanımam demedikleri için! Kıyamet koparken seyrettikleri için!