MrMe neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

AKP’nin ılımlı isimlerinden biriydi her zaman. Defalarca yazdık, RTE ülkeyi ele geçirmeden önce akp’yi ele geçirdi. Partideki demokrat isimlerin yetkilerini gasp etti, doğrudan ya da dolaylı. AKP’nin 20 yılının 20’si de ayrı değerlendirilmeli.

Duygusuz duyarsız bencil saldırgan empatiden yoksun bir nesil var ve aileler umursamaz rahat yetistireyim derken işte böyle yetistiremiyorlar ve maalesef bunlar ögretmenlerin başınaa bela oluyor.

ablacım , yargıya başvurdun mu? Tüm bunlar olurken evdeki diğer 2 hoca efendi ne yaptı sonrasında sizi neden desteklemedi onların isimlerini de bir zahmet paylaşacak mısınız? Son olarak kanıtlar var dediniz paylaşın ki kafamızdaki soru işaretleri gitsin, yoksa vakfı karalamak doğru değil.

Amerikan mahkemelerinden peşpeşe davalar gelebilir .

Türkiye, 1915 Ermeni soykırımı ile yüzleşmek zorunda kalacak gibi gorunuyor. 

Irkçı, Türk-üstünlükçü etnik Türklük konseptini terk edebilecek miyiz zaman gosterecek.

Lausanne Antlaşması sınırlarına kayıtsız şartsız uymamiza dair baskilar artabilir. 

Hukukun üstünlüğünü, hukuk devletini, evrensel insan haklarını benimsersek ancak ve ancak bu sorunu yonetebiliriz. 

Genco Erkal ifadesinde: "Başkanlık sistemine karşıyım. İfade özgürlüğünün kısıtlanmasına, insanların düşünceleri yüzünden hapis yatmasına karşıyım. Doğanın yok edilmesine, betonlaşmaya karşıyım. Yoksulları daha yoksul kılan çarpık ekonomik düzene karşıyım." demis, ifadesine a dan z ye katılıyorum

Ülkesi için yıllardır vergi veren vatandaşın 128M $ nerede demesinin suç sayıldığı ülkede, siz neyi sorguluyorsunuz.

bu kampanyayı bir AK Partili olarak, en başta asrın lideri sayın Recep Tayyip Erdoğanın başlatmasını beklerdim, danışmanlarının başarısızlığı ortada.

Unutmayın paraya hakim olmak deliye hakim olmaktan güçtür, tamda öyle bir dönemdeyiz.

ülkemizin genç kızlarına, kadınlarına, çocuklarına hatta hayvanlara tecavüz eden pezevenglere 4 yıl 2 ay bile ceza vermiyorlar direkt serbest inanamıyorum cidden