Neler oluyor

Spor#

1 dolar 1.29 YTL idi,  İnstagram yoktu,  MSN kullanılıyordu,  Ali Koç Rahmi Koç’tan harçlık alıyordu, Reklam panolarında Playstation 2 vardı, Jesus yeni üniversitesinden mezun olmuştu,  İstanbul da kiralar ortalama 200 liraydı. Başka ?

Ligin başından bu yana hiç şans vermediğiniz Beşiktaş herkesin takdirini kazanarak ŞAMPİYON olmuştur,bu konu hakkında olumsuz yorum yapılabilecek çok fazla konu bulunmamaktadır.

Tebriklerinizi kabul ediyoruz.

Hakettik ve kazandık.

TEBRİKLER ŞAMPİYONUM TEBRİKLER BEŞİKTAŞ'IM.

Demek buraya kadar. Hiç bir şey demeden çekip gidiyorsun öyle mi.. Avrupa süper ligi

Adamlar Avrupa Süper Ligi’ni açıklıyor, internet sitesini bile anında aktif hale getiriyor. Bu resmen gece yarısı kalkışmasıyla o eşsiz müziği elimizden alma operasyonudur, bir darbe girişimidir.

Serie A öldü.. Premier Lig öldü.. La Liga öldü.. Şampiyonlar Ligi öldü.. 19 Nisan 2021:UEFA ve FIFA öldü...

Z kuşağın görmediği bir bu kalmıştı sanırım... 19 Nisan Dünya Futboluna Darbe Gecesi.

SON DAKİKA : Avrupa Süper Ligi başkanı Florentino Perez ; UEFA ve Şampiyonlar Ligi yönetimine el koyduklarını açıkladı.

Aziz Yıldırım "ne FB'si devlet elden gidiyor" dedi, güldük. Darbe oldu. "Göreceksiniz UEFA çatırdayacak" dedi, güldük. UEFA'ya darbe oldu. Fenerbahçe taraftarına "beni yuhalamayın yarın bu stattan üzülerek ayrılırsınız" dedi, güldük. Fenerbahçe iç sahada mağlubiyet serisi yaptı.

Ulan nasıl bi nesilsek, nasıl bi dönemdeysek Uefa ve Fifa'ya darbe yapıldığını da biz gördük.

O gece İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA binasında ışıklar, sabaha kadar açık kalmıştı. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı.

19 Nisan O gece UEFA'nın ışıkları sabaha kadar açıktı #europeansuperleague

Avrupa Süper Ligi: son dakika haberi UEFA başkanı açıklama yaptı "Bu Bir kalkışmadır"

Müzesinde UEFA ve Süper Kupası olan , Milenyum kupasına sahip TEK futbol takımı. ilk ve teklerin takımı, var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen, ülkesinin medarı iftiharı anlı şanlı GALATASARAY şimdi değilse ne zaman ? Avrupa Süper ligi

Avrupa Süper Ligi tarafından yurtta sulh cihanda sulh anlayışla, UEFA ve Şampiyonlar Ligi yönetimine el konulmuştur.

Avrupa Süper Ligi diye bir organizasyonu UEFA olarak  tanımıyoruz, ben bütün futbol severleri meydanlara davet ediyorum

12 kulüp, Avrupa Süper Ligi'ni kurdu

Bu ahmak takımlar kendilerini dünyadan büyük zannediyorlar. Sonları hüsran olacak.

Bu takımlar dışında kalanların hepsi artık istisnasız çöp takımdır. Her takım yıllık en az 450 milyon Euro alacak

Arsenal'i almayın. Onun yerine Bayern, olmazsa Dortmund. PSG'nin de olması lazım. Neymar ve M'bappe olmadan süper lig olmaz.

Fenerbahçe nin de Ali Koç un bağlantıları sayesinde önümüzdeki dönemde bu kupaya katılma durumu var. Zaten yayın hakları vs konusunda da sorun yaşıyordu, umarım Feneri burada görürüz, Euroleague gibi, sonunda adam gibi maçlar seyrederiz

Işte girişimcilik. Umarım bu organizasyon Amerika, Okyanusya, Asya, Afrika yi içine alacak şekilde dizayn edilir. Dünya kupasınin kulüp versiyonu gibi olursa tadından yenmez.

UEFA pis patladı, Super League'deki kulüpler cacık değil. PSG falan da ilerde katılacaktır.  Meydan boşaldı, belki bizim Türk takımları bir şeyler alabilir UEFA'dan bu sayede :)

İngilizler yine birşeyler deniyor... Futbol zaten uzun bir zamandır sermaye değişiminin merkezindeydi.Türk Futbolu bakalım bu süreçte hangi safta yer alacak...

Ligleri Nba gibi cap e göre dizayn etmezseniz, parası olanın düdüğü çaldığı şirketokrasi futbolunu izlersiniz, afiyet olsun...

Türkiye'den takım olmadan olmaz gibi. Takımın kalitesi falan ayrı, bu nüfus ve bu kadar aktif bir ülkeyi temsilen kesin birisi girecektir. Ama UEFA her yerden dışlar, katılan takım ülke liginde de oynamaz olursa, zevki kalmaz bu işin.

2 3 47