Aristo neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

                                

Kidzi, ebeveynlere internet üzerinden psikolojik hizmetler sunan bir danışmanlık platformu.

Uzman gelişim psikologları tarafından hem ebeveynler hem de çocuklar için danışmalık hizmeti alınabiliyor. Haziran 2021’de Cansu Gökbalkan, Çağla Nur Ünal ve Pelda Çoko Şehir tarafından kurulan Kidzi, ön görüşme için ücret talep etmiyor.

Ebeveyn Danışmanlığı ve Gelişim Değerlendirmesi Temel Paket hizmetleri için %20 indirim kodu: Kidzi20

                            

Aynı Kodu Tekrar Yazmakla Uğraştırmayan Kod Üretici

Annelerin hayalleri Evlatların emekleri Esnafın dükkanı Sanatçının sanatı Sporcunun sporu Toplumun psikolojisi bitti...

Sadece alım gücü düşük olanlar açısından düşünmemek lazım. Sağlık açısından geliri yüksek kesiminde Belediyelerin Halk ekmeğini tercih etmesi anlamlı .Bende  tercih ediyorum çünkü tuz oranı dengeli, katkı maddesi kullanımı düşük ve zararlı katkı maddelerini kullanmıyorlar genelde

ABD Başkanının "Ermeni Soykırımı" tabirini kullanmasını lanetliyoruz. 


Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'da ağır bir şekilde mağlup olmasının ardından, ABD siyasetinde oluşturulan baskılar sonucunda zikredilen bu safsatanın bilimsel hiçbir temeli yoktur.

#1915Olayları

Demek buraya kadar. Hiç bir şey demeden çekip gidiyorsun öyle mi.. Avrupa süper ligi

12 kulüp, Avrupa Süper Ligi'ni kurdu

Bu olay çok su kaldırır. Ülke federasyonları ve UEFA ellerinden böyle bir kontrol mekanizmasının gitmesini istemez, büyük kargaşa çıkacak.

Etik mi ? Türkiyede bu kelime 19 yıldır tedavülde değil.

İşte milli yerli 43 Türk vatandaşı Almanya’ya gittiler geri dönmediler

IBB pide'yi 1.5 ABB ise 1 liraya satacak diyorlar. Bu doğru ise düpedüz darbe girişimi bu! Soruşturma açılsın, gözaltı yapılsın.

Halk Ekmek, yaklaşık 5.5 milyon pide üretecek; İstanbullular, Ramazan'ın vazgeçilmezi pideyi ucuza yiyecek. Gelsin kilolar :)

Halk arasında buna "ilgi manyağı" denir. Tersi ne acaba?

Köyü istimlak edip saray yapmadıklarına şükretseniz iyi olur. 

Yerli otomobil, yerli uçak #yalan, dünya bizi kıskanıyor #yalan ihracat ithalat en üst seviyede #yalan, ülkede aç yok, yoksul yok, halk mutlu #yalan, kadın hakları var #yalan, çocuk istismarı yok #yalan, üniversiteler özgürdür #yalan, yargı bağımsız #yalan, #2023 de uçacağız yalanın daniskası

Zenginlerin hava atması için üretilmiş, seçkinlerin satın alabileceği, 15 asgari ücrete bedel tablet PC Lenovo market de ki fiyatıyla 2012 de honda civic almıştım

nasıl bir para varsa adamlarda, millet işsizlikten kırılıyor bunlar parayı google vermekle meşgul. sanki ülkede bu 2 markayı duymayan kaldı:)