Aristo neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Babacan iyi bir lider olabilir ama hitap ettiği halk türkiye'de mevcut değil. Türk halkı şatafat sever, itibardan tasarruf etmeyi sevmez.

Dünyanın herhangi bir ülkesinde, en fakirlerinde bile McDonald's ın böyle bir ürünü yok :) Valla ekmeğin arasına yağ sürüp gönderin başkan bunu da alamayız biz

Sınıfta kalmak yok. Disiplin cezası yok. Birazcık sert bakarak uyarmak yok çünkü gençlerin psikolojisi bozuluyormuş. Gelecek kaygısı yok. Okul veli ve öğretmen otoritesi yok. Herkesi doldur okula. Sonuç bu işte. Hiçbir yaptırım olmayan bir eğitim sistemi olur mu.

Öğretmen o çaresiz tavrı, boğazım düğüm düğüm oldu, böyle olmamalı, gel de bu öğrenciden anaya babaya vatana millete hizmet bekle, doğaya canlılara saygı sevgi bekle. 

Ruhu şad mekanı cennet olsun. Yiğit abim diyorum. Çünkü içim acıyor her türlü hakkınızı arayın

Yazılım Öğrenmenin Yaşı yoktur. - 6 ayda Full-Stack olamazsınız ama Tester veya Front-end çi olabilirsiniz. - Dünyanın en büyük iş sahasına sahip ve en çok kazandıran alanı Yazılımdır. - Yazılımcı olmak için Yazılım/Bilgisayar Mühendisliği okumuş olmanıza gerek yok.

Bu adamlar ağaç yaprağını para olarak kullanıyordur. Eminim ama ispatlayamam.

Kılıçdaroğlu kazanacağı ztaktirde başka bir aday çıkmasını istemem. Ankara İstanbul muhalefette kalmalı. Yeter ki anketler patlamasın, yeter ki yabancı seçmen doğru hesaplansın. İsim değiştirme meselesi unutulmamalı.

Herkes şirketini yarınlara taşımak istiyor ancak bu konuda bedel ödemeye hazır çok az yönetici ve patron var.

Türkiyenin yakın tarihinde medyanın dizayn edilmesinde baş aktör olur kendisi....

Müslüman bir vakıfta müslüman biri tacize uğrasa idi, tüm medya ve aydınlarımız 7/24 çemkiriyor olurdu, Türkiyenin makus talihi işte

                                

Kidzi, ebeveynlere internet üzerinden psikolojik hizmetler sunan bir danışmanlık platformu.

Uzman gelişim psikologları tarafından hem ebeveynler hem de çocuklar için danışmalık hizmeti alınabiliyor. Haziran 2021’de Cansu Gökbalkan, Çağla Nur Ünal ve Pelda Çoko Şehir tarafından kurulan Kidzi, ön görüşme için ücret talep etmiyor.

Ebeveyn Danışmanlığı ve Gelişim Değerlendirmesi Temel Paket hizmetleri için %20 indirim kodu: Kidzi20

                            

Aynı Kodu Tekrar Yazmakla Uğraştırmayan Kod Üretici

Annelerin hayalleri Evlatların emekleri Esnafın dükkanı Sanatçının sanatı Sporcunun sporu Toplumun psikolojisi bitti...

Sadece alım gücü düşük olanlar açısından düşünmemek lazım. Sağlık açısından geliri yüksek kesiminde Belediyelerin Halk ekmeğini tercih etmesi anlamlı .Bende  tercih ediyorum çünkü tuz oranı dengeli, katkı maddesi kullanımı düşük ve zararlı katkı maddelerini kullanmıyorlar genelde

ABD Başkanının "Ermeni Soykırımı" tabirini kullanmasını lanetliyoruz. 


Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'da ağır bir şekilde mağlup olmasının ardından, ABD siyasetinde oluşturulan baskılar sonucunda zikredilen bu safsatanın bilimsel hiçbir temeli yoktur.

#1915Olayları

Demek buraya kadar. Hiç bir şey demeden çekip gidiyorsun öyle mi.. Avrupa süper ligi

12 kulüp, Avrupa Süper Ligi'ni kurdu

Bu olay çok su kaldırır. Ülke federasyonları ve UEFA ellerinden böyle bir kontrol mekanizmasının gitmesini istemez, büyük kargaşa çıkacak.

Etik mi ? Türkiyede bu kelime 19 yıldır tedavülde değil.

İşte milli yerli 43 Türk vatandaşı Almanya’ya gittiler geri dönmediler

IBB pide'yi 1.5 ABB ise 1 liraya satacak diyorlar. Bu doğru ise düpedüz darbe girişimi bu! Soruşturma açılsın, gözaltı yapılsın.

Halk Ekmek, yaklaşık 5.5 milyon pide üretecek; İstanbullular, Ramazan'ın vazgeçilmezi pideyi ucuza yiyecek. Gelsin kilolar :)

Halk arasında buna "ilgi manyağı" denir. Tersi ne acaba?

Köyü istimlak edip saray yapmadıklarına şükretseniz iyi olur. 

2