Neler oluyor

Banderas neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

                                

Racket, konuşmayı merkeze alan bir başka ses odaklı sosyal ağ. Henüz bir mobil uygulaması olmayan Racket üzerinde ses kaydınızı internet tarayıcınızdan yapıp paylaşabiliyorsunuz.

İsterseniz bir konuk alarak da yayın yapabilirsiniz.. Profilinizdeki kayıtlar en fazla 9 dakika, diğer kayıtlarına verdiğiniz sesli yanıtlar ise en fazla 30 saniye uzunlukta olabiliyor.

Capiche‘nin kurucusu Austin Petersmith’in bu girişiminde kullanıcılar arası puan sıralaması da var.

                            

Türk Halkına uyguladığınız Aşıların tamamı insan deneyi çalışması ve RUHSATSIZ.  Kafanıza göre Acil Kullanım Onayı verip insanların ilaç yatkınlığına bakmadan aşı yapıyorsunuz. Allah’tan Korkun!

Sedat Peker Yıllarca hapis yatmış birisi, hala dimdik

23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramın kutlu olsun  , Tez zamanda tam bir şifa bulasın İnşâAllah.

Z kuşağın görmediği bir bu kalmıştı sanırım... 19 Nisan Dünya Futboluna Darbe Gecesi.

Herkes punduna getirip özerklik ilan etme peşinde, çünkü pasta büyük ve dağıtıma merkezi otoriteler değil, kendileri karar vermek ve daha fazla pastadan pay almak istiyorlar.

Buna karşılık UEFA ve Fifa, bu organizasyona katılan tüm takım ve futbolcuları kendi organizasyonundan men edeceğini açıkladı. Yani Avrupa kupası, Dünya kupası oynayamazlar.

En önemlisi de şu; tv ve dizi izlemek zorunda bırakılan Türk halkını psikolojik olarak yıkmak,üzmek, stresse sokmak, ruh halini bozmak üstelik pandemide? Bence bu savaş başka şey değil

Batı Avustralya'nın bazı adalarında bulunan kedi boyutlarında bir makropod.

Binlerce kişiyi kapalı salonlarda toplayıp kongre yapan, bununla övünen ve vaka sayısının çığırından çıkmasına, ölümlerin artmasına sebep olan cumhurbaşkanınız varsa bu gibi haberleri okuyup iç geçirmekten, dua etmekten, sabır dilemekten başka seçeneğiniz kalmıyor.

hafta başı Halkbank’ın ‘’Bağımsız Yabancı Devlet Dokunulmazlığı Yasası’’ kapsamında yargılanamayacağıyla ilgili itiraz görüşülecek, bence Red olur. Kabul edilirse #halkb coşar, 

 Kod-29 bahane edilerek işten atılan, meşru direnişlerini sürdürürken işkenceyle gözaltına alınan Migros işçilerinin yanındayız. Gördüğünüze inanın

Chp Atatürk'ün çizgisinden çıkmamış olsaydı barış TİP i kurmazdı bence.  

Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın

    Normal insanlar bile tükeniyor günlük hayat koşuşdurmalarından... Sayın Tayyib Erdoğan da bir insan, dünyayla uğraşıyor,,, yorulması gayet normal.. 

Herkes değer görmek ister bu sadece çok fazlasını isteyenler için geçerli bence

İsmini KHK Köyü şeklinde değiştirsinler bence. 

Neşet Ertaş, ah yalan dünya dediyse bu hayatı çok da ciddiye almamak lazım bence

Tek parti iktidarının Türk gençliğine armağanı olsun.. fiyatı tamı tamına 39.000 TL