Banderas neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

 2019’da AKP'den ayrılmış birini övmek için çok değişik bir kafa lazım. DEVA maalesef deva olamayacak. 

İnsan hem bu kadar zeki bilgili hem saygılı egodan eser yok nasıl bir yetisme tarzıdır hayran kalmamak mümkün değil inşallah kıymet bilinir 

Öğretmenin o çaresiz ve kimsesiz bakışı.. Paramparça oldum resmen🥺 

Sn Haluk PEKŞEN ülkemizin çok önemli bir değeriydi. Hepimizin başı sağ olsun. Ben de çok büyük bir hastanenin doktoru tarafından karaciğer naklinin köşesinden döndüm. Sonra kocuniversity ‘nin çok kıymetli bir doktoru beni kurtardı. Mekanı cennet olsun

“Umut verici” demek, ışık var ama umutsuzum yine de demek değil mi ? Yeni bir Ekmelettin vakası mı yaşayacak bu ülke😩Ama artık ülke boş değil. Alternatif olarak halkın aradığı aday öyle veya böyle çıkartılacak. Bundan eminim.

Şu Mansur Yavaş diyen arkadaşlar size soruyorum. Mansur Yavaş iyi bir Belediye başkanı olabilir ama ülke adına herhangi bir projesi, vizyonu var mı? İmamoğlu daha vizyoner değil mi? Ben mi yanlışım yoksa?

Çetin Emeçin bende ilginç bir hikayesi saklı, 7 Mart 1990’da öldürülen gazeteci Çetin Emeç’in eşi Bilge Hanım, suikasttan tam 20 yıl sonra Sanem Altan’a röportaj veriyor. ve orada “Yakalanan katilin gerçek olduğunu düşünmüyorum” diyor. Eşi devamında “Bugüne kadar devleti suçlamadım. İran yaptı, demek işime geldi. Gerçeklerle yüzleşmek istemedim. Her şey suikastın çözülmemesine programlıydı. Tetikçiyi yakaladılar ama onun da gerçek olduğunu düşünmüyorum demişti. fakat inan kıraç çetin emeçin eşini arayarak, bana nasıl sormazsın röportaj yapmadan önce diye fırçalamış. yani çetin emeçin ailesine kol kanat geren birisi faillerin aydınlatılmasını neden istemez ki?

bana göre Türkiye'nin 1970 den sonra ki tüm siyasi geçmişin de inan kıraçın izleri var, her ne kadar ön de görünmese de arka plan da hep ayakta. 

                                

Racket, konuşmayı merkeze alan bir başka ses odaklı sosyal ağ. Henüz bir mobil uygulaması olmayan Racket üzerinde ses kaydınızı internet tarayıcınızdan yapıp paylaşabiliyorsunuz.

İsterseniz bir konuk alarak da yayın yapabilirsiniz.. Profilinizdeki kayıtlar en fazla 9 dakika, diğer kayıtlarına verdiğiniz sesli yanıtlar ise en fazla 30 saniye uzunlukta olabiliyor.

Capiche‘nin kurucusu Austin Petersmith’in bu girişiminde kullanıcılar arası puan sıralaması da var.

                            

Türk Halkına uyguladığınız Aşıların tamamı insan deneyi çalışması ve RUHSATSIZ.  Kafanıza göre Acil Kullanım Onayı verip insanların ilaç yatkınlığına bakmadan aşı yapıyorsunuz. Allah’tan Korkun!

Sedat Peker Yıllarca hapis yatmış birisi, hala dimdik

23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramın kutlu olsun  , Tez zamanda tam bir şifa bulasın İnşâAllah.

Z kuşağın görmediği bir bu kalmıştı sanırım... 19 Nisan Dünya Futboluna Darbe Gecesi.

Herkes punduna getirip özerklik ilan etme peşinde, çünkü pasta büyük ve dağıtıma merkezi otoriteler değil, kendileri karar vermek ve daha fazla pastadan pay almak istiyorlar.

Buna karşılık UEFA ve Fifa, bu organizasyona katılan tüm takım ve futbolcuları kendi organizasyonundan men edeceğini açıkladı. Yani Avrupa kupası, Dünya kupası oynayamazlar.

En önemlisi de şu; tv ve dizi izlemek zorunda bırakılan Türk halkını psikolojik olarak yıkmak,üzmek, stresse sokmak, ruh halini bozmak üstelik pandemide? Bence bu savaş başka şey değil

Batı Avustralya'nın bazı adalarında bulunan kedi boyutlarında bir makropod.

Binlerce kişiyi kapalı salonlarda toplayıp kongre yapan, bununla övünen ve vaka sayısının çığırından çıkmasına, ölümlerin artmasına sebep olan cumhurbaşkanınız varsa bu gibi haberleri okuyup iç geçirmekten, dua etmekten, sabır dilemekten başka seçeneğiniz kalmıyor.

hafta başı Halkbank’ın ‘’Bağımsız Yabancı Devlet Dokunulmazlığı Yasası’’ kapsamında yargılanamayacağıyla ilgili itiraz görüşülecek, bence Red olur. Kabul edilirse #halkb coşar, 

 Kod-29 bahane edilerek işten atılan, meşru direnişlerini sürdürürken işkenceyle gözaltına alınan Migros işçilerinin yanındayız. Gördüğünüze inanın

Chp Atatürk'ün çizgisinden çıkmamış olsaydı barış TİP i kurmazdı bence.  

Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın

    Normal insanlar bile tükeniyor günlük hayat koşuşdurmalarından... Sayın Tayyib Erdoğan da bir insan, dünyayla uğraşıyor,,, yorulması gayet normal.. 

Herkes değer görmek ister bu sadece çok fazlasını isteyenler için geçerli bence

İsmini KHK Köyü şeklinde değiştirsinler bence. 

2