Benjo neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Tüm bunların yanında  diploması dahi şaibeli biriyle siyaset yaptı. Aynı zamanda AKP kendi pisliğinde boğazına kadar batmışken orada siyaset yaptı. Çok abartmayalım bence.

Aynı zamanda hem muhafazakar kesimin içinde yetişmiş, hem batıyı bilen tanıyan birisi ve ne muhafazakarların ne sekülerlerin aşırılıklarını taşımayan bir karakter. Gerçekten hayal gibi.

O yüzdendir ki ilk defa siyasete kendisi ile girdim ! Bu ülke onu hakkediyor! Artık demokrasi, bilim , ahlak , liyakat ülkemin hakkı !

McDonald’s Patso çıkardı Ekmek arası patates menü 80TL Çok yakında ekmek arası ekmek 


Sistemin bütün hatasını, ailelerin sorumsuzluğunu, okul basıp öğretmenleri derdest etmelerini, TV'lerdeki  öğrenci dizilerindeki pespayeliği, mafya dizilerini ve bunun gibi pek çok faktörü bir kenara bırakın, bütün suçu öğretmenin basiretsizliğine bağlayın. Ne kolay.

Temel sorun Türkiye’deki hiçbir partide, parti içi demokrasi olmayışı. CHP’nin başında, şu anda seçim kaybetmemiş güçlü bir genel başkan olsaydı, bu sorunların hiçbiri yaşanmıyor olurdu

adamlar türkiyeye gelip 10000 kına bozuyo kral gibi tatil yapıyo

 Ahmet Necdet Sezer- İlker Başbuğ arasında gidip geliyorlar. demek belli oldu.. Tahminim İlker Başbuğ.

Sahanın nabzını tutamayan şirket rekabette kaybediyor. Masa başında hazırlanan raporlar her zaman pazar gerçeğini yansıtmıyor. Pazardaki bayii dinlemeden, çalışanı anlamadan başarmak mümkün değil.

Milliyet Genel yayın yönetmeni Abdi İpekçi'nin öldürülmesi üzerine satılan Milliyet'i alan Aydın Doğan, Hürriyet'i de satın alarak medyanın kaptanı oluyor, tabi ki arka planda inan kıraç var bence. 

Türkiye GAP sayesinde bu günlere gelebildi. Fabrikaları çalışıyorsa GAP sayesindedir Evlerinin ışığı yanıyorsa GAP sayesindedir GAP projesinde emeği olanlara bu millet minnettardır

Mehmet Ceyhan’ın yüzünü görmek mide bulantısı veriyor,yeter bıktık hiçbir bilgiye dayanmayan,bir önce söylediğini yalanlayan bu tip sağlıkçıların söylediklerini duymak yüzlerini görmek istemiyoruz #TamKapanma geldi yine yetmez diyor oldu olacak vurun öldürün bu milleti artık!

Haberi yapan ve yayınlayan şimdi fellik fellik iş arıyor bence:))Diğer ekmek üreticileri denetim fazla olmadığı için Sağlığa zararlı "LESİTİN E322,  KALSİYUM FOSFAT E341, SODYUM/DİSODYUM FOSFAT,GUAR GAM E412, NATAMİSİN E235, POTASYUM BROMAT, AZODİKARBONAMİD E927a,BENZOLİ PEROKSİT,  KALSİYUM İYODAT" gibi katkı maddelerini aşırı kullanabiliyor

Bizim şanlı tarihimizde Ermeni soykırımı yoktur ve asla olmamıştır!

Biden eğer bir soykırım görmek istiyorsa kendi tarihine baksın. #1915Olayları

Serie A öldü.. Premier Lig öldü.. La Liga öldü.. Şampiyonlar Ligi öldü.. 19 Nisan 2021:UEFA ve FIFA öldü...

Artık Türk takımları için Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu hayal değil 


İngiltere, Almanya mücadelesi devam ediyor. İngiltere, Avrupa Birliğini de böyle bölecektir :)

Adamın birisi sabah kalkıyor magazin yorumluyor, öğlen film setine katılıp oyunculuk yapıyor, öğleden sonra futbol yorumluyor, günün sonunda ise Montrö Boğazlar sözleşmesini yorumluyor. TURKİYENİN EN BUYUK SORUNU DA BU Zaten

Lebaleb kelimesi sayın erdoğan tarafından lügatimize girdi, fakat şunu unutmayın diğer partilerde kongre yaptılar. sadece AP Parti değil, diğer partiler kongrelerini ertelemeli idi bence.

Tarihte hiçbir iktidar yok ki, Halka karşı giriştiği savaşı kazanmış olsun. Barış ATAY

Bize orkusugayı cok görüyolar bu ülkede. 

Hiçbir şeyin önemi yok şu hayatta. Sağlık olsun ,bir de gönül dolusu huzur, gerisi yalan dünya.

Teknoloji sürekli gelişiyor, bu alandaki haberler ilgi çekici , keyifle okuyorum.