Figo neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Bazı çok fakir ülkelerdeki McDonald's restoranlarına da gittim; hiçbirinde böyle bir menü görmedim. "Dünya lideri şahlanan ülke" Türkiye'de nasıl bir fakirlik yaşandığını varın siz düşünün:

“Pandemi” adı altında hükumetlerin hukuk dışı uygulamalarının müsebbibi DSÖ’dür. DSÖ’nün en önemli destekçisiyse Gates Vakfı’dır. Gates Vakfı ve DSÖ, verdiği rüşvetlerle, hukuksuzluklarla tanınıyor. Belarus Başkanı Lukaşenko da bunu itiraf etmişti. Bilelim,

Bugün bir tuhafiyede kızın biri ile sohbet ettik. Kızın babası ağır kalp hastası şu ülkeden kalkan meşhur ilacı veriyorlar. E tabi vefat ediyor. Ben kime ne hesap soracağım? Benim babam gitti bir daha gelir mi? dedi. Kaç kişi ilaç mümessillerinin kurbanı oldu? Biz #KaçaSatıldık ?

İlber Ortaylı hocamızın söylediği gibi”1915 Ermeni Tehciri, ihtimal dahilindeki bir isyana karşı düşünülmüş bir tedbir değildir. 1915’teki zorunlu göç kararı,fiilen ortaya çıkan isyana ve düşman ordusuyla işbirliğine karşı alınan ve günün şartları içinde kaçınılmaz olan”karardır.

UEFA pis patladı, Super League'deki kulüpler cacık değil. PSG falan da ilerde katılacaktır.  Meydan boşaldı, belki bizim Türk takımları bir şeyler alabilir UEFA'dan bu sayede :)

Rus Milletvekilleri diyor ki ;  Erdoğan'a Kırım konusunu kaşımamayı tavsiye ediyoruz, Rusya ile kimse baş edemez" Bu ruslar fazla konyak içiyor. 1 Turk dünyaya bedeldir. 

Migros u boykot edip ,A101 le BIM i zengin edip. Ora da ki çalışanların canını zaten çıkarıyorlar.  En mantıklısı mahalle bakkalıdır.  Ora da emek hırsızlığı yapılmıyor.

ayrıca diğer ihlaller, avukat seçme ve etkili savunma haklarından mağdur bırakma - askeri öğrencilere ve ailelerine tebliğ edilmeyen suçlamalar - uzun gözaltı süreleri - sorgu ve gözaltında işkence ve baskı - bireysel değil toplu kararlar verilmesi

ABD Adalet Bakanlığı’nın sayfasına göre Türkiye F-35 programına geri dönmek için bir lobi şirketiyle anlaşmış. F-35 programından çıkarılacağını bile bile 2.5 milyar dolara S-400 al, sonra depoya koymaya razı ol ve F-35 programına geri dönmek için lobici tut. üstelik F35 den dolayı da 10milyar dolar zarar ettik.