fren ali# Gündem

Ulkeye bir faydasi olmayacak. Lakin oylari boldugu icin solcularin en buyuk gozdesidir.

Cumhurbaşkanının tekrar ekonominin başına geç dediği adama Fren Ali diye anca çamur atarsınız.  Ülkede bunca kronik sorun varken kendi yolsuzluklarınızın üstünü kapatmak için bu tür çalışmaları yapmanız çok üzücü.  Yönettiğiniz ülkede dün itibari ile 4 kişi intihar etti.

Fren Ali varken dolar 1,5-2tl faiz yüzde 5.6 idi. Onlar gidince freni patlamış kamyon gibi doları 8,3'e faizi yüzde 19'a çıkardınız. Liyakatsiz dalkavuklar

Fren Ali gaza bastı,Egzozdan ses geliyor

Türkiye’nin Fren Ali’ye ihtiyacı var!  Kötü gidişata son vermek için Genel Başkanımız başkanlığında DEVA Partisi kadrolarına Türkiye’nin çok ihtiyacı var.

Ali Babacan türk siyasetinin parlak geleceğidir. Yanında biraz medya desteği olsa çok yüksek oy oranlarını görür. 2023 de oy kullanacak yeni seçmenden biri olarak oyum şeffaf , dürüst, namuslu , Fren Ali ye

zaytung; Diyarbakır/Bağlar Sakarya caddesi seyahatinde Esnafın İkram ettiği yemeğin içerisindeki etin pişme derecesi medium değilde medium-rare olduğundan büyük kriz çıkarmışlığı vardır.

Ne kadar güzel bir yaklaşım ülkenin gidişine Fren Ali Babacan diyorlar onlar bile anladı ülke uçuruma gidiyor

Zengin olabilir yüzü tertemiz alnı ak kendi ve ailesinin şirketlerinin helal kazancıyla elde edilmiş zenginlik. Siz zenginliğin sadece iktidara yalakalik yapmakla haram parayla elde edilebileceğini saniyorsunuz. O yüzden yüzünüzde kalbinizde kapkara. Fren Ali ..

İbretlik! 11 yıl bakanlık yaptım mobilya değiştirmedim - Bana para harcatmiyor diye "Fren Ali" derlerdi

  • «
  • 1 (current)
  • 2
  • »