sabah aç karna türk kahvesi tüketmek# Sağlık

Kahvaltıdan en az yarım saat önce aç karna sabahları 2 çorba kaşığı elma sirkesini bir bardak suya koyun ve için 7 gün sonra en az 2-3 kilo vermiş olacaksınız. 

İnternette deneme videosunu izledim ve haklı çıktı. 2,5 kg vermişti videoyu çeken kişi.

Sabah aç karna bu kahveleri tüketmek kalp atışlarını hızlandırır, bu sayede vücutta yağ ve şeker yakımı sağlanır ve sabah aç karna kahve içmek metabolizmayı hızlandırması sebebi ile kilo vermeye yardımcı olmaktadır.

Fazla kahve tüketmek doyma hissi verir. Bunun en büyük belirtilerinden biri iştahsızlıktır. Bu nedenle Türk kahvesinin yemekten önce ve aç karnına içilmemesi tavsiye ediliyor. 

Türk kahvesi kalp dostudur. Aynı zamanda kalori içerikleri bakımından da yoğun olmayan kahve, bir yandan tokluk hissini yeterince tatmamıza bir yandan da kilo almamızı engelleyici özellikleriyle ortaya çıkar.

Ayrıca çok güçlü antioksidanlar içerir ve kanser önleyici bir yanı da vardır. Domatesten 100 kat fazla antioksidan barındırır. Artan telvesini sulandırın ve saksılarınızı sulayın. Son olarak uyarıcı özelliği ile sınavlardan önce içilmesi önerilir.