kan grubunun kişiliği ele vermesi# Astroloji&Burçlar

Bütün belirtileri taşıyınca ne oluyoruz acaba asdfghjk :D

                                                                                                                                               nqnɹƃ q sɐpɐʞɹɐ

Kan grubunuzu biliyor musunuz? 

Kan grubunuzu bilmek sağlığınızı geliştirmenize, hatta bazı durumlarda hayatınızı kurtarmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, sizinle ilgili pek çok şey de söyleyebilir! On yıllardır kan gruplarını inceleyen Japon araştırmacılar, insanların karakter özellikleri ile kan grupları arasında şaşırtıcı bir bağlantı olduğunu belirtiyorlar.

Japon uzmanlara göre; 

--Kanı 0 grubu olan insanların, açık fikirli ve sezgileri güçlü kişiler olduğunu belirtiyor. Bu bireyler sıcakkanlı insanlardır ve neredeyse tüm sohbetlerin odağı haline gelebilirler.

--Kanı A grubu olan insanlarlar yaratıcılık ve sorumluluk sahibi kişilik özellikleri arasında bir bağlantı olduğunu bildirdi. Akıllı ve tuttuğunu koparan bu bireyler ne istediklerini iyi bilirler ve bu uğurda gerekenleri yaparlar! 

--Kanı B grubu olan insanlar özellikle etkileyici buluyorlar. Bu kan grubuna sahip bireylerdenseniz son derecede yaratıcı, eğlenceli ve tutkulusunuz. İçinizde saklı gerçek bir güce sahipsiniz ve sınır tanımayan bir enerjiniz var.

 Kanı AB grubu olan insanlar akılcıdır ve her şeyi kontrol altında tutma eğilimleri vardır. Bu, bağıra çağıra bir sürü emirler yağdıran bir kişilik tipi gibi birşey değildir; onlar başkalarına bağımlı olmayı sevmezler. Bu kişiler kaderlerini kendi belirlerler ve güçlü iradeleri, bu yolda onların en iyi yardımcılarıdır.