Neler oluyor

Hititkralı neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Merkez başkanının zırt pırt değiştiği ve ekonomiye güven ortamının bozulduğu bir atmosferde dün dolar 8.60 seviyelerini gördü ve yine sunni bir müdahale ile şuan 7.76 seviyelerine kadar geriletildi. bakalımı ne kadar sürecek bu durum. ne kadar tutabilecekler bu seviyede.. Merkez bankasının 128 milyar dolarlık kaynağı birilerinin hesaplarına aktarılıp hiç edildiğine göre bu memleket artık D-Ü-Z-E-L-M-E-Z

Bizim siyasilerin performanslarına baktığımız da çadır bile hak etmiyorlar. 

Dünya 200-300 yıl önce yaptığı saraylara biz bugün imrenip kıskanıp aynılarını yapmaya çalışıyoruz.. var mı son 50 yılda böyle bir saray yapan dünya ülkesi.. varsa da muhtemelen bizim gibi 3. dünya ülkesidir. otokratik veya diktatörlük yönetimlerinde görülür.. örneğin, saddam gibi veya Hafız esad gibi, kore lideri kim young gibi, vs. vs.. 

Bence mesleğin yüz karası, herhangi bir ideolojisi yok.. sadece nemfaati için birilerine ve bir yerlere yakın duruyor.. kocasının da ondan farkı yok. 

Çoook kişi hakkında olumsuz konuşuyor ama o sanki hiç kimse ona bunları söylememiş gibi yaşamaya gayet devam ediyor.. Ne diim Allah bildiği gibi yapsın

Yazar değilim ama o saatlere kadar kalıyorum bazen.. tatava da yazıyor olmak ayrı bir zevk.. son zamanlarda ilginç şeyler yazmaya başladı buraya takılanlar. 

Paylaştığım düşüncede anlaşamadığım çok dostum var.. mesele bence farklı düşüncelerde olunsa da aynı frekansta buluşabilmekten geçiyor.

Her gün önünden geçiyoruz, ve hala bomboş :)

Neye maal olduğunu bile bilmiyoruz ama bildiğim etrafının muhteşem bir rant alanı olduğu.. 

Dip not: Bölgeyi araplar çok ziyaret ediyor. 

Lan Dwayne Johnson'ın o  fotografını  görünce şaşırdım. adam tüm kirli kanı akıtmış. süper hissediyorum diyor. valla uzun zamandır aklımda bende yaptırmak istiyorum. 

Ya gelin yada kayınpederi bilir.