tırsak_taci neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Belli bir yaştan sonra büyüme durur, uzunca bir süre öyle devam eder beden ve ruh sağlığı, ve o uzunca bir süreden sonra vücut gerilemeye başlar hücreler ölür, azalır küçülür insan, yaş çok daha ilerleyince neredeyse çocuklaşır. Memduh bey çocukla laflar bunlar... 

Memduh bayraktar, twitter hesabından yaptığı açıklamada, RTE nin Cumhurbaşkanlığı adaylığını YSK nın onaylaması durumunda, YSK üyelerinin müebbet ile yargılanacağını belirtmiş. bence aşırı sert bir açıklama. YSK üyeleri zaten yaşlı, bence konu ahirete intikal eder. 

Kendileriyle bir kaç kez muhatap oldum, sen sormadan konuşmayan, havalı mı havalı? Ofis mobilyası satan firma gibi görünse de bilgisayar işine kaymış bir firma, whatsapp mesajlarıma da dönmediler. böyle firmaların ayakta durabilmeleri mucize. 

Merkez Bankası’nın tam 130 milyar dolarını tükettiniz. Yetmedi; Merkez Bankası’nı 60 milyar dolar borca batırdınız. Açıklamak zorundasınız: Ne yaptınız?


Fotokopi çektiğimiz A4 kağıdını önlü arkalı kullanarak tasarruf ettiğimiz günlerde benim için "Fren Ali" demişlerdi. 125 bin makam arabası alan israf zihniyeti ise anca duvara tosladı.

Sağlığım yerinde ise, Beni seven birileri varsa , istediğim zaman muhabbet edeceğim, çay içeceğim dostlarım varsa , insanlara faydalı olacak işler yapıyorsam ,evde yiyecek bir lokma ekmek, okuyacak yüzlerce kitabım varsa fazlasına gerek yok.

Para biriktirmek yerine insan biriktir asıl zenginlik budur..

Sıcak pide içine Erzincan Tulum Peyniri ve kabuğu soyulmuş domates. Yanına 3-5 çizik yeşil zeytin ve bir bardak çay. Daha mükemmel bir sahur sofrası bilmiyorum. 

Dünyanın en mutlu hayvanı olur kendileri.