abd'de rockefeller'e operasyon: 14 üst yönetici gözaltında# Gündem

En yakın zamanda Roshilld ailesine de yapılmalı ve bunlarla beraber güçlü olan 3 veya 4 yahudi ailesi daha var onlarında gözetim altına alınmalı ve mümkünse bir çok vergi avantajından mahrum edilmeli ki dünya da herkes ile eşit rekabet edebileler.. 

Tabi dünyayı yöneten aileler bir şekilde bir düzen kurmuşlar ve adil olmasa da artık insanlar bu düzeni bildiklerinden sisteme entegre olup bir şekilde mutlu kalabiliyor ama Çin yeni bir dünya düzeni peşinde ve belli duyumlara göre bunda Roshilld ailesinin çok katkısı var ve o yüzden elinde 1.5 milyar insan gücü bulunan bir devlet mutlaka kısıtlanmalı.. dünya ticaret örgütü konuya el atmalı..

Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyaya kabus yaşatan koronavirüs salgınıyla amansız mücadele sürerken, bir taraftan da virüsün kaynağı ve oluşum sebepleri araştırılmaya devam ediyor. 

Bazı ifadelere göre virüsün Çin'deki laboratuvarlarda üretildiğine kesin gözüyle bakılırken, bazı kaynaklar ise Rockefeller vakfına bağlı isimlerin bu işte parmağı olabileceği iddia edildi. Bu nedenle söz konusu vakfa bağlı 14 üst düzey yöneticinin gözaltına alındı. 

Rockefeller Vakfı 2010 yılında hazırladığı raporda virüsün ülkeleri yerle bir edeceğini açıklamıştı.  

Raporda şöyle ifadeler yer alıyor;

Vatandaşlarını virüsten korumak için hükümetlerin ‘olağanüstü önlemler’ alacağını belirten rapor, “Küresel salgın sırasında tüm dünyada liderler yetkilerini genişletti. Yüz maskelerinin kullanımının zorunlu hale gelmesinden, tren istasyonları ve süpermarketler gibi toplumsal alanlara girişlerde vücut ısısı kontrollerine kadar çok sıkı kural ve kısıtlamalar uygulandı” gibi şimdilerde gördüğümüz çok tanıdık uygulamaları anlatıyor.