gomeed.com# Ekonomi

Vay tatava gündem yapmış.. 

Az önce sayfayı inceledim.. çok başarılı buldum.. gomeed.com u bu pandemi döneminde ek iş fırsatı olarak değerlendirebilirim. zaten piyasa işsizlikten kan ağlıyor bari ekstra bişeylerle ilgilenelim.. ticaret her zaman iyidir..

Yeni bir e-ticaret platformu keşfettim. Letgo'ya benzer ve fazlalıkları olan bireysel kullanıcılar için iş modeli olarakta kullanılabilecek bir uygulama.. en kısa sürede üye olup hakkını vermek istiyorum.. 

Kısaca bilgi vermek gerekirse

gomeed.com 50 kişilik bir ekibin 12 yıllık Ar-Ge çalışması ile geliştirildi. Alıcı, satıcı ve aracıları bir araya getirmek amacı ile oluşturulan ilk dijital satış platformudur. Aracılar için belirlenen “meed” adı verilen hizmet bedelleri ile satıcı ve alıcılar ürünleri için Aracı Satış Danışmanları’ndan aracılık talep edebilir. Bu sistemde “meed” payını ilanı veren satıcılar belirlemektedir.

Aracı ve satış hizmetleri sunan gomeed.com, bireysel ve kurumsal üyeler için aracılı satış platformudur. Bu platforma ücretsiz olarak üye olabilirsiniz ve sınırsız sayıda ilan oluşturabilirsiniz. Satış yapmak için ilan verme veya alım yapmak için talep ilanı oluşturma işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz.

Dijital satış platformunda ayrıca bireysel ya da kurumsal olarak Aracı Satış Danışmanı da olabilirsiniz. Sat-Sattır modeli ile hem kendi ürünlerinizi hem de aracılık yaptığınız ürünleri ya da hizmetleri satabilirsiniz.

Ayrıca DÜNYA'NIN İLK ÖDÜLLÜ İLAN SİTESİ