erdemliyolcu neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 2 kişi takip ediyor

O belediyeden bir de ben istiyorum.. ama rota değişsin. Almanya değilde İsveç olsun ne olur. 

Ulan memlekette hakikaten böyle çooook üstün nitelikte 5 adam olsa, aynı anda ABD, ÇİN ve RUSYA YA kafa tutarık. 

Bence gayet iyi yaşıyordur, aynı hareketi şimdi yaptığını düşünsenize, adamı anında gladyocu yada ocu bucu diye hayatını bitirirler. Lan yoksa seni bizi kıskanan Almanya mı gönderdi diye işkence ederler adama. 

Yıllar önce bende bir meslek odasında çalıştım. İki farklı yönetim gördüm, özellikle ikincisinin durumu içler acısı idi. Bu bahsettiğim yönetim 3. dönem idi ve ilk dönem anlayışının devamı idi. 

Bana kalırsa devlete karşı olanların sistematik olarak birileri tarafından özellikle yerleştirildiği örgütlenmelerdir. Tabi ki hepsinin günahını alamam, aralarında sadece işini yapan emekçi kardeşlerde vardır mutlaka.

Kendimden örnek verecek olursam sözüm ona bir meslek kuruluşu olan ve çalışanların haklarını savunmak için var olan bu yapı :) ilk olarak kendilerinden olmayan ben gibi bir emekçiyi harcadılar. 

Şimdi esas konuya gelecek olursak, esnaf sanatkarlar odası, esnaf kardeşim için piyasa şartlarından daha uygun koşullarda kredi imkanı sağladı. Bunun için oda tüzüğünde olmayan bir faaliyet alanında bulunduğu için ve tabi sömürü düzenine dahil edilmesi için kardeşimi hemen tüzükleri doğrultusunda bir faaliyet alanına dahil olması için bir NACİ kodu verdiler ve bunu git muhasebecin dilekçe versin ve vergi levhana işletsin dediler. Sonra 800 tl kadar oda üyelik parası ve hiç hakları olmadığı halde ki haram zıkkım olsun, 300 tl de dosya ücreti aldılar, ne dosyasıysa. Sonra bizi "ilgili dosya" ile Halk bank şubesine gönderdiler, tabi uygun oranda kredi kullandırıldığı için, zorunlu olarak BES, KREDİ KARTI VE KREDİ SİĞORTASI yaptırdılar, hadi sigortayı anladık da kredi kartı ve BES nedir be kansızlar. nasıl bir ahlaksız kara düzendir böyle. 

Dünya için "SİL BAŞTAN" bir düzen lazım. herşeyin yıkılıp tekrar imar edilmesi lazım yoksa bu şerefsizler dünyasında yaşamak normal insanlar için artık zul olmuştur. 

Artık aşı konusunda büyük resmi görebiliyorum. Tüm dünyada dikkat edin özellikle büyük ülkelerde mikrobiyologları pek konuşturmuyorlar, halbuki aşı yani mikroplar ve virüsler konusunda en çok konuşabilecek veya fikri alınabilecek bilim insanları ve bunlardan biri diyor ki bir aşı en az 3 faz geçirmeden ve son fazda en az 100bin insan denek kullanılmadan ve uzun süreli yan etkileri gözlemlenmeden alelacele onay verilmeye zorlandı. 

Ve gelecekte dünyayı istediği gibi şekillendirmek isteyen kişi ve kurumlara gün doğdu, malum bunlardan biri Bill Gates in destekçisi olduğu fonlar, hatta malum virüsün çıktığı Vuhan'da ki araştırma laboratuvarın destekçilerinden biri kendisi. şimdi bu aşı bahanesini kullanıp insanlara istediklerini enjekte edebilecekler ki bu sunni süreci bence çoooook büyük kanıtları da var, tek sorumlusu onlar. yaa adam bize sunni yani yapar sentetik et yiyip diyor. tam asalak yaa. 

Ama tabi ki sade bir vatandaş olarak ne yapılabilir ki, dünyada ki tüm devletler öyle kurumlar haline geldi ki kendi insanları için bile terör örgütleri gibi baskıcı unsurlar halini aldı ve enin de sonunda o aşıyı olmak zorunluluk halini alacak veya olmayanlar evlerinden çıkamayacak. 

Allah sonumuzu hayreylesin. 

Muhteşem bir hakim duruş. Hakikaten ortaya çıkan gerginlik, memleketim insanını mafyaya özendiriyor ve daha radikal hale getiriyor. sinirlerimize hakim olalım ağalar.. 


memleketimin de ondan pek farkı kalmadı. Yazık Türkiye'me

Getir Mart 2021 de 2.6 milyar dolar değerleme ile 300 milyon dolar yatırım aldı. Getir geçen yılda 128 milyon dolar yatırım almıştı. 

Yukarıda ki değerleme ile Getir Türkiye'nin en değerli start-up'ı oldu. 

İnsan fıtratı genel olarak canlı teması ve iletişimi ister ama son zamanda mesafeler arası zorlukları aşmak adına dijital imkanları kullanmakta çok geleneksel hale geldi ama hiç bir zaman canlı ve birebir iletişimin yerini almaz.. 

Uzaktan eğitim öğretmenler açısından hem rahatlık hem de zor bence ama ne iş yaparsa yapsın işini hakkıyla yapan herkesin ellerinden öpmek gerek.. bu pandemi de özellikle sağlıkçılar ve öğretmenleri kutluyorum.. 

Muhteşem bir ilham kaynağı, 

Stephen Hawking gibi bir dahi olacak inş. 

Ahmet Davutoğlu 26 Şubat 1959'da Konya'da doğdu.  

İstanbul Erkek Lisesi'ni bitirdikten sonra, 1983-84 eğitim öğretim yılında Boğaziçi Üniversitesi'nin ekonomi ile siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümlerini çift ana dal programıyla bitirdi. Aynı üniversitenin kamu yönetimibölümünde yüksek lisans, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünde de doktora yaptı.

Ahmet bey uluslararası ilişkiler uzmanı ve akademisyen, eskiDışişleri Bakanı, eski Başbakan Vekili, AKP'nin 2. genel başkanı ve Türkiye'nin 26. Başbakanıdır.

Ak Partiden 22 Mayıs 2016 tarihinde istifa eden Ahmet Davutoğlu Gelecek Partisi'nin (GP) kurucu Genel Başkanı

2014–2016 yılları arasında AK Parti genel başkanlığı ve Başbakanlık görevini sürdürdü. Bu görevinden önce 2009–2014 yılları arasında Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan 60. Türkiye Hükûmeti ve 61. Türkiye Hükûmeti'nde Dışişleri Bakanı olarak yer almıştır. 

2003–2009 yılları arasında o dönem başbakanlık yapan Erdoğan'ın ve Abdullah Gül'ün dış politika danışmanlığını yapmıştır. 2011, Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde AK Parti Konya milletvekili olarak meclise girmiştir. Başbakanlık görevinden 22 Mayıs 2016 tarihinde istifa etmiştir.

Yeni normalleşme başlıyor..

Hafta sonu kısıtlaması kalkıyor, ancak yüksek riskli illerde pazar günleri devam edecek. 

Kafe ve restoranlar 07:00 - 19:00 arası açık

65 yaş üstü ve 20 yaş altı, düşük ve orta riskli illerde kısıtlama kaldırıldı. 

Müslüman Uygurlar meselesinde Çin'e atar gider yapacak. farklı yaptırımlar bekliyoruz. 

Önümüzdeki 10 yıl içinde 10bin personel alacakmış.. kim? Türkiye Uzay Ajansı

Hatta ilk 6 kişilik ilanı da vermiş. 2 temizlik personeli, 4 garson hizmet personeli.. alımlar işkur üzerinden yapılacak.. 

Haydi Bismillah diyelim, rast gelsin

"Dünya hassas kalpler için cehennem gibidir"

Hakikaten bu dünya hiç benlik bir yer değilmiş yeni yeni anlıyorum.

E doğru söz ne hacet, 

Facebook, twitter, instagram, whatsapp hatta çin malı tiktok neden hep ücretsiz uygulamalar.. çünkü senin verini kaydediyor ve sonra işliyorlar.. bu uygulamalardan uzak dur veya minimum düzeyde kullan.. 

Yahu okunuşu ne zormuş.. esprili bir uzakdoğu ismi olmuş.. acaba ne amaçla kurulucak.. işlevi ne olacak merakla bekliyorum.. 

Tatava da yazmam dolayısı ile bu platformu yapanlar sanırım bu tür projelerini paylaşıyor ve çokça duyuru alıyoruz, darısı diğer start-up ların başına.. 

Aslında her projeyi tanıtan bir proje döngüsü ve amacı şeklinde paylaşırsa insanlar daha iyi tanımış olur ve ilgi gösterirler.. kim bilir belki ileride bir tatava kullanıcısı melek yatırımcı bu projelerden birine yatırım yapmak ister..

Fikir babasından dinledim çok iyi bir proje olacak.. ve herkes kazanacak.

VPN'i açıp öyle girmeye çalıştım ama yine giremedim genel bir sorun var.. mesele bizim devlet ile ilgili değilmiş.. yani yasak masak yok..

Bu arada google harita da of olmuş..

Artık bu cani yürekli kansıza inanmıyorum.. Adam bildiğin biyoterörist..

İnciri bir de zeytin yağında bir gece bekletip yemekte bağışıklık için çok iyiymiş.. bu corona sürecinde bağışıklığın güçlü olması için tavsiye ederim.

Kuru incirin kilosu olmuş 80 TL..  Bu çok sade tatlı için bile dünya masraf gerekli.. 

Emin Üstün'ün Kime ve nereye yakın olduğunu bilmem ama tabi k faizsiz bir model ile insanları ev sahibi yapmasından sebep ülkedeki bir çok cemaatin takibinde olmuştur.. nasıl öldüğü ile ilgili bilgim yok ilgilenmiyorum da ama faizsiz diye resmettikleri bu sistemde fuzulevim ile beraber insanları nasıl sömürdüklerini bir çoğunu nasıl aylarca mağdur ettiklerini biliyorum.. 

Dosyaları istedikleri yerde beklesin.. Hükümete yakın olmalarından sebep şimdilik başlarına bişey gelmez ama illaki hesap günü gelecek.. 

TRT'de çalışmasından sebep çok politize olan bir sunucu çok sevmekte gerekmez ama iyi bir tarih birikimi olduğunu söyleye bilirim.. ama malum bazı şeyler için tarih bilmek yetmez hatta bazen keşke bilmeseydim dedirtir insan.. 

Adı ne güzel bir site.. uzak doğu havası var ve malum teknolojide uzak doğu bir ekol olduğundan kimoki ismi havalı bir seçim olmuş.. 

Artık uzak doğu ülkeleride takip ederler kimoki'yi

2 3 410