kuru kahveci hafız ahmet# Hobi Yeme ve İçme

Gördüğüm bir mekan ama içeride biraz oturdum ve kahve söyledim.. kahve tek kelime ile harika idi ama bir saat kadar oturduktan sonra yorulduğumu fark ettim. sandalyeler çok rahat değil malesef.. şöyle yayılarak oturulabilecek bir raharlık göremedim ama sadece ürün kalitesi için bile gidilir..

bu arada bazı cumartesileri sanırım.. sosyal medya hesaplarından duyuru yapıyorlar.. ney konseri falan oluyordu.. ben takip edemedim ama bayağı ziyaretçileri oluyormuş.. benden söylemesi.. ;)

söyleyebileceğim ilk şey çalışanların hakikaten çok ilgili ve güleryüzlü olması. bunun dışında karnımız doyuyorken ruhumuz da mekanda çalan güzel müziklerile doluyor. ikinci kattaki tablolar enstrümanar da gözden kaçmayan unsurlerdan. Gidilmesi tavsiye olunur :)

Üsküdar da uncular sokağında çokta eski olmayan yeni bir mekan "kuru kahveci hafız ahmet" 

Ayaküstü geçerken uğradığım bir mekan idi ve kahvesinin tiryakisi olmuş durumdayım.. gerçekten çok iyi olduğunu söyleyebilirim..

Ayrıca çalışanlar çok güler yüzlü ve çok naifler.. 

Tek sıkıntı ön ve arka kaplar açıldığında alt katta iseniz cereyan da kalabiliyorsunuz.. iç ısıtma biraz yetersiz.. ama yazın sorun olacağını düşünmüyorum.. arka tarafta bahçesi mevcut ama sigara içilen bölüm olduğundan benim pek tercih etmediğim bir kısım..

kahvesini kesinlikle öneriyorum..