Neler oluyor

sezgin baran korkmaz# Biyografiler

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından SBK Holding’e yönelik kara para aklama yaptığı iddiasıyla açılan soruşturmada holdingin sahibi Sezgin Baran Korkmaz aleyhine ifade veren ortağı Bereket Öner, 29 Nisan 2021 günü silahlı saldırıya uğramış. ne oldu ülke mafya ve çetelerden temizlenmişti hani. 

Sedat Peker'in videoların ardından dikkat çeken iddia var sosyal medyada.  SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz'ın da "kamera önüne geçeceğim" mesajı verdiği öne sürülmüş. Devir bir kamera, bir tripot devri.Göz kırpan surat

Kara para aklama soruşturması kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan ve yurtdışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz'a ait SBK Holding, Karsan ve Kıraça Holding'teki dolaylı paylarını devretmiş. Korkmaz daha önce de Biofarma'daki hisselerini satmıştı. Hani bir mahkeme kararı ile şirketlere kayyum atıyordunuz. SBK holdingi unuttunuz mu:)

sözcüden serpil yılmazın haberine göre , ABD Hazinesi, Türkiye'de kurulu SBK Holding ve Mega Varlık Yönetim şirketleri üzerinden ülkeden kaçırılan 130 milyon doları istiyor. 

Kars, Ardahan, Iğdır, Ağrı, Artvin, Corum, Kastamonu, Ordu, Tunceli ve Sivas’tan sınava girip Galatasaray Üniversitesi Hukuk fakültesini kazanan tüm kız kardeşlerimin bilgisayarları adreslerine gönderilmek üzere hazır. Sayı sınırı yoktur! şeklinde ilan çıkan kişi. oturdum araştırdım, Galatasaray hukuk fakültesinin kontenjanı 25 ve  bu vilayetlerden birilerinin 25 kişi arasına yerleşmesi neredeyse imkanız. adam resmen imkansız olan bir konuda show yapıyor. yersen

Kendisini ilk kez linkedin de gördüğüm iş adamı. Söylenenlere göre ayakkabı boyacılığı ile başlayan ilginç bir hikayesi var. Temiz yüzlü biri. Anadolu insanı gibi geldi bana. fakat hakkında onlarca ilginç iddia var. fabrika hurdacısı deniyor mesela. Kulağa ilginç gelen bir kelime. Google da bile anlamını bulamadım. Linkedin de yaptığı bir paylaşımda Başarılı veya başaracağına söz veren Mahalle , Ortaokul, Lise takımlarına forma sponsoru olabileceklerini söylüyordu.