Neler oluyor

Bedbin neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Bu ülkede dört şey olmayacaksın: kadın, çocuk, ağaç, sokak hayvanı. Umarım öbür dünyada Türkiye yoktur.

Bahçeli'nin eş zamanlı anayasa hamlesi gündem değilştirme çabalarının yanında gelişmekte olan bir duruma bir ön alma harekatıdır.  Erdoğan'ı sıkıştırmak , tehdit etmeyi amaçlıyor.  Erdoğan her zamanki gibi iti ite kırdırarak aradan ayıklanma planları yapmakta. Göreceğiz.

Kars, Ardahan, Iğdır, Ağrı, Artvin, Corum, Kastamonu, Ordu, Tunceli ve Sivas’tan sınava girip Galatasaray Üniversitesi Hukuk fakültesini kazanan tüm kız kardeşlerimin bilgisayarları adreslerine gönderilmek üzere hazır. Sayı sınırı yoktur! şeklinde ilan çıkan kişi. oturdum araştırdım, Galatasaray hukuk fakültesinin kontenjanı 25 ve  bu vilayetlerden birilerinin 25 kişi arasına yerleşmesi neredeyse imkanız. adam resmen imkansız olan bir konuda show yapıyor. yersen

Peker'in tek gelmesini ve üzerine bir elektronik cihaz almamasını istiyorlar. Sedat Peker bu "daveti" kabul ediyor. Telefonla görüştüğümüz sırada konuttan Emre Olur'a bir telefon geldi..

Tarih istisnai olarak insanın önüne kahramanlık fırsatını çıkarır. Kahramanlık süreklilik arz eden bir durumsallık değildir, noktasal vuruşlar, tarihi momentler vardır. İşte o referandum bir dönüm noktası idi tarihe not düşmek için. Üçü de susma hakkını kullandı ve kaybetti.

Ülkemizde yoksulluk dert olmaktan çıktı diyenlere soruyorum: 7 vatandaşımız neden intihar etti?

Peki neden sadece muhalefet yapıyor gibi gözüküyorsunuz da bu güne kadar muhtemel şahit olduğunuz yolsuzlukları açıklamıyorsunuz ? Biz samimiyetinize nasıl inanalım ? Herkes aynı şeyi konuşuyor zaten bir farkınız yok ki !