Priori neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Hepsiburada uzerinde rant inşa ettigini gordugumuz sirket. Bir urun satarken sonuna flash bellek yaziyor, baskasinda ayni urun varsa ve ilan cikiyorsa ilan kapattiriyor. Akla zarar bir durum. Turkiye de esi benzeri yok. 

Karne resmi evraktır çocuk suç işlemiş. Öğretmenin bunu bildirmesi gerek. Onun dışında da öğretmen en fazla 4 yıl çeker bunun gibileri gerisi ailenin ve toplumun sorunudur. Gelecekte toplumun başına bela olacak

bunlar masum geldi siz birde benim meslek lisesindekileri görseniz bunların elini ayağını öperdiniz ahh veliler ahh gerçekten amaç suçu veliye atmak falan değil fakat hepsinin velisini incelediğimde bu çocuk neden böyle sorusunun cevabını rahatlıkla bulabiliyorum

Tabanlardaki kitlenin içinde bulunulan durumun ciddiyetini fark edemeyip, kendilerini haklı, doğru kabul etmesi ve ısrarı seçimi kaybettirebilir. Yoksa Kılıçdaroğluyla, HDP'siz ve küçük partilerinde dahil olduğu bir senaryo, alternatiflerinden daha başarılı olabilir. 

 Kılıçdaroğlu’nun kazanması mucize olur , İmamoğlu zaten II. RTE, kalsın , Yavaş birleştirici değil, ayrıştırıcı bir figür , Gül, Kesici vs. listeme bile giremez. Zannımca demokrat, hukuku önceleyen, KHK’lı ve hapis görmüş biri aday olmalı. Yoksa yok YOK YOK

Mansur yavaş dışındakilerin hiçbir şansı olmayacak. Seçim gecesi k.k çıkacak bu seçimin kazananı chp oldu deyip gene genel başkan olarak devam edecek ychp secmeni akp seçmenini koyunlukla suçlayacak tabi. bu koşulsuz biat olmuyormu yada akp koyunundan ne farkı var chp koyununun.

Eskiden iftardan sahura kadar Çengelköy'de takılırdık. Çay, muhabbet, nargile...  Lanet gelsin sana korona!

Birader bu Ekrem'in ekmek bufeleri uzerinden yürüttüğü algıya nekadar daha sarılacaksıniz 43 milyar 2 senede borclanmis ne yapmış bu paracıkları hizmet yok vaatlerinin hiçbiri yok varda biz mi görmüyoruz. Ne demişler kişi neyse karşısındakini öyle bilirmiş

Onur Güvenatam isimli kişi bu dizi yapımcısının icraatıdır. Senelerce gittiği terapistini kafalayıp bu etik dışı projeyi kendisi hayata geçirmiştir. elbette para için.

Hergün yenileri çıkıyor, %98 i çöp bence.  Altın ile kripto para arasında fark yoktur ikiside ödeme aracıdır diyen uzmanları anlamak mümkün değil. Değeri günde %200 çıkan düşen bir ödeme aracı olamaz.

Rejimin düştüğü entellektüel sefalete bakın: Montrö sözleşmesini anlatmak için bula bula magazinci Hakan Ural'i bulabilmiş.

Arkadas hakan ural ile benim oyum bir mi simdi !

Gulay Kutal in Emek Vererek Demokrasi adlı kitabinda Norveç demokrasi ve demokrasiyi korumak geliştirmek için evde, sokakta, okulda, iş yerinde, mecliste... nasıl sürekli uğraş verildiğini örneklerle göstermeye çalışmis.  Ayrıntı Yayınları’ndan 2019’da çıkan kitap alinip okunmali ilk once milli egitim bakani okumali

Sığınma başvurularını kabul edileceklerini sanmıyorum, sığınma başvurusu değerlendirilme sürecinde kalırlar, sonra sınır dışı.

    20 yıldır tükendi dediniz, yolcu dediniz, bitti dediniz, yorgun dediniz. Siz bunu hep yaptınız ama hep yanıldınız. 

AK Parti genel merkezinde çalışan ofis boy. yakışıklı ve karizmatik erkek. Pudra şekeri çekmese geleceği parlaktı. Erken havlu attı.