imamoğlunun pideyi 1.5₺ den satması bir meydan okuma mı?# Gündem

1,5₺’ya pide satmak cesaret ister

IBB pide'yi 1.5 ABB ise 1 liraya satacak diyorlar. Bu doğru ise düpedüz darbe girişimi bu! Soruşturma açılsın, gözaltı yapılsın.

İmamoğlu pideyi 1,5 liradan satacak..tamam güzel de.asıl acı olan gerçek, bu güzelim ülke halkını pide fiyatına bile sevinecek duruma getirmek.

bu kampanyayı bir AK Partili olarak, en başta asrın lideri sayın Recep Tayyip Erdoğanın başlatmasını beklerdim, danışmanlarının başarısızlığı ortada.

İBB'nin Ramazan'da 1.5 liraya pide satacak olmasına çıldırmışlar. Belediye zarar edecekmiş, esnaf batacakmış. Esnafı batıran yasaklara itirazları yok ama. Fırınlarda pide 4 lira!

İBB Halk Ekmek, 365 gramlık ramazan pidesini 1.5 TL'den satışa sunacak. Aynı gramajdaki pide Fırınlar Odası'nın kararına göre 4 TL'den satılacak. Bu resmen bir meydan okuma..

Dar gelirliye halk pide 1,5 TL.  Bir yılda un fiyatı 2, maya 3 kat arttı, pide fiyatı 4 lira oldu. Zararına pide satılır:)

Halk Ekmek, yaklaşık 5.5 milyon pide üretecek; İstanbullular, Ramazan'ın vazgeçilmezi pideyi ucuza yiyecek. Gelsin kilolar :)

Soruşturma için önce Devlet beyin ne diyeceği beklenmeli bence

Devletimiz 4 TL'ye satılmasına karar vermişken İBB başkanı İmamoğlu'nun 'pideyi 1,5 TL'den satacağım' demesi açık bir meydan okumadır. Arkasında kim vardır, bu da soruşturulmalıdır