Neler oluyor

boğazlardan geçecek amerikan savaş gemileri# Gündem

Rus Milletvekilleri diyor ki ;  Erdoğan'a Kırım konusunu kaşımamayı tavsiye ediyoruz, Rusya ile kimse baş edemez" Bu ruslar fazla konyak içiyor. 1 Turk dünyaya bedeldir. 

Kırım'ın işgaline yeteri kadar ses çıkarılmamasından cesaretlenen Rus Çarı Putin, Ukrayna'ya ait Dombas'ı işgale kararlı. Dünyanın diğer vahşisi ABD ise fırsattan istifade Karadeniz'e açılma emellerinde. Biz ise her zamanki gibi yine iki arada bir derede çare arıyoruz. 

Rusya'nın Karadeniz'de hakimiyet kurmasına karşı çıkılmalı. Kırım'daki işgalin reddi bu bakımdan önemli. Rusya'nın Panzehiri ABD'li conileri Karadeniz'e sokmak değildir. Bu sonsuza kadar 'kırk katır mı kırk satır mı' tuzağına düşmek olur ki Türkiye uyank olmalı. 

Putin Erdoğan’ı aramis. Montrö’yü hatırlatmış, Karadeniz’de güvenliğin altını çizmiş, Kiev’i Minsk protokolleri üzerinden eleştirip Ukrayna krizinde Erdoğan’a rol ve görevini hatırlatmış. Bakalim Erdogan hangi saf da duracak. Turkiye yol ayrımında. 

Okurken ben gerildim Allah devletimize güç kuvvet versin

Hepsini birden nasil mutlu edecek😍

Bu gece, Erdoğan’ın en uzun gecelerinden biri.

İngiltere, Akar’la taleplerini iletti.

Putin, bizzat arayıp Erdoğan’ı uyardı, Türkiye’ye uçuşları durdurup turist akışını kesebiliriz dedi.

ABD, Karadeniz’e gemi yolluyor

Ukrayna CB Zelensky yarın Türkiye’de

Yine Amerika ve kendini dünyanın jandarması sanma hali hiçbir zaman bitmeyecek mi? Bir ülke veya ülkeler çıkıp senin Karadeniz de ne işin var demeyecek mi??? Ben bıktım artık...

Unutmayın paraya hakim olmak deliye hakim olmaktan güçtür, tamda öyle bir dönemdeyiz.

Montrö; Karadeniz'e kıyısı olmayan ülkelerin savaş gemilerinin geçişini SINIRLAR. EĞER o gemiler geçerse #halkb davası kapanmıştır. 

  • «
  • 1 (current)
  • 2
  • »