#6milyon nerede# Gündem

Elazığ 20 kişi nerede , Malatya 43 kişi nerede Hatay/Dörtyol 100 at nerede Şimdi de siz mi ???? Eyyyyy Konyaaaaaaa Alooooooooo

 Valilik Konya B.Şehir Belediyesine Esnaflara Dağıtılması için 3+3 Toplam 6 milyon veriyor..... Belediye böyle bir Para YOK diyor... 2021 Yılı Kaybolma yılı oldu..

Konya BŞB Uğur İbrahim Altay bu meselede topu taca atıyor. Esnaflarımız valiliğin gönderdiği #6milyonNerede diye soruyor. 150 milyon kime dağıtıldı diye merak ediyor. Pandemi sürecinde maalesef Konya Büyükşehir ve ilçe belediyeleri esnafa destek anlamında sınıfta kaldılar.

Konya Valiliği esnafa yardım için belediyeye 6 milyon lira gönderiyor. Esnaf para nerede diye sorunca belediye bize para gelmedi diyor, valilik ise gönderdik diyor. #6MilyonNerede ?

Esnaf almadık diyor. Bu para hangi esnafa dağıtıldı ? Bu yardımda mı belli başlı kişilere dağıtıldı? Nerde bu #6MilyonNerede  kime verildi ? 

Gece yarısı herkesi ayağa kaldırıp açıklama yaptırıp,trol şebekeleri ile beğeni ve yorum yaptırarak esnafa verilecek 6 milyon tl nin üstünü örtemezsiniz. Daha esnafın reklamlarını girdiğiniz billboard meselesine geçmedik. Evet hala takip ediyoruz.

Pandemi döneminde bile yalan atmaktan bıkmadılar. Valilik yalanlasa bile hala iftira atmaya devam ediyorlar. Yazıklar olsun böyle muhalefete

YUFKACIYA KAÇAN ELTİLER BİLE BULUNDU.. PARALAR HALA KAYIP.!! :)

Her gün başka bir kayıp vakası. Nasıl bir ülke olduk böyle? #6milyonNerede

Ülke koca bir kara delik gibi, her şey kayboluyor. #6milyonNerede

  • «
  • 1 (current)
  • 2
  • »