Neler oluyor

Beyhude neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Kesinlikle haklısınız.. Artık kim arıyor diye açmadan hepsini engelliyorum. Önemli-onemsiz hepsini gözden çıkarmak zorunda kaldım. Tabi bitmiyor ama en azından azaldı. Ayrıca, sms olayı da devam ediyor. Kime ait olduğu belirlenmeyen Kişisel numaralardan SMS de geliyor.

Ben de akşam 19'de bırakıyorum ve ertesi gün 12'de ilk öğünüm oluyor, yeni başladım , ama saat 12 olmuyor bir türlüAçık ağızlı ve soğuk ter ile gülümseyen yüzumarım yakında alışırım

Tüm akrabağlarına kadro veren rektörleri görünce , bu rektöre içim ısındı resmen.

#orkid arkadaşlar bu bir biyolojik döngü. Sabah ereksiyonunuz gibi. Abartmayın artık kopun bizden. Allah kadına 9 nefis vermiş size 1 nefis, ama günün sonunda sizin nefsinizin kaoslarını izliyoruz.

KKTC müjdesi: Limak, Cengiz, Kalyon, Kolin, Makyol.

Muhafazakar mahallede  ‘bunlar’ -haklari olmadigi halde- kimlik degistirip yuce turk devletinin kurumlarina siziyorlar diye anlatiliyor

Kansere de bu yolla gideceğiz diyorlar, spike proteinin zararı nedir tam olarak biri de bunu yazsa seçim yapardık.

Ranta, haksızlığa, adam kayırmaya ve yolsuzluğa Fren Ali

Sayın bakan G20 zirvesi yapılan Arjantin ‘e özel uçakla gitmiş.Geri dönerken ise tarifeli uçakla Arjantin’e giden Endonezya sanayi ve teknoloji bakanına jest yaparak özel uçağında konuk ederek İstanbul’a dönüş yapmışlar... Sonra döner der ki Fren Ali Yersennnn...

Bir bilmecem var. Kasa tamtakır kuru bakır. Bir proje isteniyor: Kamu maliyesini çökertir, özel sektörün maliyetini artırır.  Bütçeyi batırır, vergiyi tırmandırır. Acaba bu projenin adı nedir?

Politika faizini %2 artıran Merkez Bankası Başkanı’nın görevden alınması ve eş zamanlı bir hukuk ihlali, ülkemizi 531 Milyar TL zarara soktu.  Ancak, yeni başkan da politika faizini indirmedi.  O halde halkımız bir gece yarısı durduk yere neden 531 Milyar TL zarara uğratıldı?

Bütün dizi ve filmler Kültür Bakanlığı tarafından onaylanmadıkça yayınlanmamalıdır. İlgili bakanlığın kriteri-ölçüsü; "Milli-Dini değerler" olmalıdır. GençleriZehirleyen Diziler ancak bu şekilde tesirsiz hale getirilebilir. Her şey para ve reyting olmamalı.

Kadıköy’de aldığın evi nasıl aldığını sormuşlar. evvela çıkıp 17/25 de ki polislerin haklarını savunmak icap etmiyor mu?

beni engellediği için göremiyorum. mehmet boynukalın hoca, bir bakanın kendi şirketinden devlete ürün satmasının islami, insani, ahlaki boyutu konusunda herhangi bir tivit attı mı? yoksa ilgi alanına girmiyor mu böyle şeyler?

Her gün başka bir kayıp vakası. Nasıl bir ülke olduk böyle? #6milyonNerede

Anonim bir yazılımcı, http://128milyardolar.net web adresli bir oyun tasarlamış Oyunda, 128 milyar dolar bütçe ile hayali alışveriş yapıp parayı bitirmeye çalışıyorsunuz. çok aptalca, 128milyar doları aramak yerine adaleti aramanız daha doğru olurdu :)

Bugun misal kölne gidelim sokakta 500 türkü durduralım. hepsine "hadi ülkene don burada cehennemi yasama" diyelim. Kaci geri doner? Ben sifir diyorum.. Ha donenlere de buyuk saygi duyarim:) vatan toprağı kutsaldır. 

Bermuda şeytan üçgeni gibi ülke olduk bu nedir ya

 Öyle bir uyutulmuş ki millet bunu da unutur gündem değiştirildiği an. Onlar da buna güveniyor zaten. Durmak yok çöküşe devam... 

 Güneşin doğacağını göreceğiz  çünkü güç ve kuvvet sadece Allah’ındır.