Dildade neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Huzur bırakmadılar. Geç geliyoruz, sabah uyuyalım diyoruz 9 da başlıyorlar aramaya. Küfür etsek o kişinin suçu da yok, ne yapacağımızı şaşırdık

Kesinlikle aralıklı oruç sağlıktır. Mide rahatsızlığım olduğu halde hiçbir sıkıntı yaşamadım hatta hayatımdan kahvaltı çıkınca daha mutlu ve sağlıklı oldum.. 15 günden sonra kendinizde ki değişimi hissediyorsunuz. 

Bu adama ceza olarak, Taksim meydanında orkid dağıttıracaksın!!

Eczanede bayan çalışanlardan Viagra alırken  yüzün kızarmaz, Markette bayan kasiyere Prezervatif alacağım dersin , Ama #orkid lafını duyunca horozlanırsın değil mi boyu devrilesice

Sami Hazinses en acısı belki. Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni filminde cenaze namazı sahnesinde Nubar Terziyan da vardı o da. Ama Şener Şen, Nubar Terziyan’a soruyordu ne işin var namazda diye. Yazı çok güzel bilhassa giriş. İnkarcılığı komşularımızla sorun yoktu diye anlatma

Covid geçirenlerde tek doz mutantlara karşıda koruyuculuğu kanıtlanmış? Bazı istatistikler şayet doğruysa ;tek dozun mutasyonlu virüse karşı koruyuculugunun düşük olduğunu yazıyor. fakat tek dozun koruyuculuğu kanıtlandı çalışmalarda %70.  2 doz aşının arasının açılma nedeni aşı tedarik sürecinde daha fazla kişiye aşıyı ulaştırmak. Avrupa ülkeleri de bu yolu izledi.

Kendimi hükûmeti uyarmak zorunda hissediyorum. Sakın kısa vadeli hevesler peşine düşüp Karadeniz‘in jeopolitik dengelerini bozmayın. Ülkemizin güvenliği için Montrö‘den taviz vermeyin.

Dizilerde kadına şiddet empoze ediliyor. Hangi diziye baksanız mutlaka bir kadın ya darp ediliyor, ya psikolojik şiddet görüyor ya da öldürülüyor. Tüm dizilerin konusu kadına eziyet. A9TV kapanınca sevgiyi savunan kanal kalmadı.

Bu nedir yahu, kendi ülkemizde düşman muamelesi görmekten bunaldık, yeter artık!

Pandemi döneminde bile yalan atmaktan bıkmadılar. Valilik yalanlasa bile hala iftira atmaya devam ediyorlar. Yazıklar olsun böyle muhalefete

Bizim böyle gönlü güzel bir CB var. Eminim biz ataması yapılmayan öğretmenleri hiç unutamadı ve gerekli olan açıkalamayı yapacaktır.

Hani zamanında Kanuni bizde de duyulur ve kötü örnek olur diye Fransızların dansını yasaklamış ya, Aynen bir Başbakana ceza kesilmesi yasaklanmalı ve Norveç Başbakanı'na kesilen korona tedbirleri cezası haberlerine de yasak getirilmeli diye düşünüyorum. 

Macaristan'a gidip sığınma hakkı isteyen Halk oyunları ekibi gibi 


    Oy pusulasına 4 işlem konulmalı doğru yapanın oyu geçerli olmalı yoksa 2023 de tekrar kazanırlar :(

    ''Zalimlerin çarkı, cahillerin çalışmayan kafalarıyla döner'' - Victor Hugo