Ağabey neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Hiç zorlanmadan 17, 18 saat uygulanabilecek bir sistem bu. En güzel tarafı 17 saatin yarısından fazlasının uykuda geçiyor olması.  Akşam 8 den sonra açlığa başlayıp kahvaltınızı öğle yarısında yapabilirsiniz.

Bir market emekçisinin #orkid dediği için uğradığı saldırı, adet görmenin çekingenlik, utanç ve garipseme ile tecrübe edilmesini doğuran erkek egemen düzenin kucağımıza bıraktığı tabuyu bir kez daha anımsattı. Fakat yalnız bu mu?

Türk Milleti'ne vereceğiniz KKTC müjdesi tanınma müjdesidir. Bugünkü müjdeye ancak müteahhitleriniz sevinir.

Öz kimlikleri hiç önemli değil.Işıklar içinde uyusunlar,onlar yurtları için çalışan üreten gerçek sanatçılardı. Şimdiki 'Örnek sanatçı' lardan değil.

Spike proteini içeren herhangi bir tıbbi ürünü parenteral yolla insana tatbik etmek tıbbi hatadır.

Son günlerde ellerinde ne güç varsa üzerine salmışlar.  Önce telefonda tehditler almış,  Sonra Erdoğan 250 Bin TL’lik tazminat davası açmış. Ama bunlar Seni Demokrat yapmaz erdoğdu:)

Günün değil yılın golü :) Mehmet Boynukalın’a Ateizm Derneği’nden açık teşekkür…

Ülke koca bir kara delik gibi, her şey kayboluyor. #6milyonNerede

Rabbim ayaklarınıza taş değdirmesin saygıdeğer cumhurbaşkanım rabbim sizi bu Aziz vatanımıza memleketimize devletimize bağışlasın iyiki varsınız en içtenlikle sevgilerimle

Utanmamış "zevzeklik" etmiş...   Vesayete karşı olduğumuz kadar zevzekliğe de karşıyız...

Ben Dünyada eşi benzeri olmayan bir aydınlanma bekliyorum Türkiye de. Belki de bu aydınlanma tüm Dünyaya yayılır kim bilir. Önemli olan işaret fişeğini kimin çakacağı.