empatikadam neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Birileri tarafından sadece Yunanistan bir şey yapınca akla gelen, varlığı ya da yokluğu normal zamanda hiç bir anlam ifade etmeyen burnumuzun dibindeki vatan parçalarımız.

Malı Arap Faik'ten almadığı için başına olmadık işler açan yeni fenomen

İnsan canlı dersi özlüyor bu zulümden sonra. Eskiden dersi kaynatmak için kırk takla atılırdı şimdi takla atmaya gerek bile yok. Ders başlamadan fokurdamaya başlıyor. Ama öğretmenlerimizin gayreti takdire şayan. Bazıları bu işi çok iyi yapıyor.

Çalışanlar açısından zoom toplantıları iyi mi kötü mü karar vermek zor. Ama fiziksel olarak bir rahatlık sağladığı kesin.

Reklamlarından fırsat bulduğumuzda film/dizi izlediğimiz, ne bulsa satan siteler

Bu konuda son günlerde Süleyman Soylu'nun videosu ve daha önce çıkan Mehmet Metiner ve Binali Yıldırımların videolarını izleyip yorum yapmak lazım. benim kafam karıştı. sanırım 15 Temmuz konusu da karışık...

En az kalfalık seviyesinde yapmadığınız/çalışmadığınız işe girmeyin.

"Konut, haberleşme, ev eşyası gruplarının ağırlığı artarken, alkollü içecekler ve tütün, giyim ve ayakkabı, eğitim, lokanta ve oteller gibi grupların ağırlığı azaldı."

  1. League of Legends (LOL)
  2. Valorant
  3. Minecraft
  4. Grand Theft Auto V (GTA 5)
  5. Call of Duty
  6. Counter Strike – Global Offensive ( CS – GO)
  7. FORTNITE
  8. PUBG ( PlayerUnkown’s Battlegrounds)
  9. Apex Legends
  10. Overwatch

kaynak:https://www.gamemar.com/dunyada-en-cok-oynanan-oyunlar-2020-pml14#:~:text=WarCraft%203%20oyunundan%20esinlenerek%20%C3%BCretilen,of%20Legends%20%C3%BClke%20turnuvalar%C4%B1%20d%C3%BCzenlenmektedir.


Faizsiz bankaları kendilerine rakip kabul eden, ama onlar gibi hiç bir güvencesi olmayan, falan filan adı altında çıkan masraflarla bankalarla aynı parayı sizden bir şekilde alan sistem. ben güvenemedim. Kafamdaki sorulara yanıt alabilme ümidi ile İstanbul'da en yoğun şubesine gittim. Ama 2 çalışan ve şube müdürü beni ikna edemediler ve haklısınız dediler. Ve ben de oradan almadım

Biraz zaman ve sabır isteyen, seviyeli, düzgün ve seçici bir platform. Etliye sütlüye karışıp karış(ma)mak senin elinde. No pain :)

Şair "beni bu havalar mahvetti" diyor; bakalım ülke olarak bu Kasımda yaşanan aşklar, entrikalar havamızı nasıl etkileyecek. Sanırım izle ve gör taktiği senaryo okumaktan daha iyi. 

Hakkında milyon tane eleştiri olmasına rağmen halen bir numara olan kahve fenomeni marka.

Sonu olmayan siyasi bir gündemden başka bir şey değil.

Acaba balıklar kendilerini ağırdan mı satıyor da biz sürekli pahalı balık yemek zorunda kalıyoruz? Yarım ada olup da bizim gibi denizinden minimum yararlanan başka ülke var mıdır acaba?

Çekilen aracımı her almaya gittiğimde park işletmecileri ile trafik polislerini kanka modunda görmekten sinirlerimin bir kez daha tavan yaptığı olay.

Maalesef Türkiye'de her dönem birilerinin ekmeğine yağ süren, tacirliğini yapanların hep kazandığı, masumların zulüm altında ezildiği, insanları tarafgirliğe zorlamak için kullanılan, sürekli prim yapan, her dönem alıcısı olan, değişik ve iğrenç bir ticaret.

Zaman ve mekan farketmeden tüketebilinen sudan sonra en anlamlı içecek.

Ülkemizin en değerli varlıklarını nedenini bilmeden kaybetme sebebimiz. 

Katıldığı son ödül töreninde Cumhurbaşkanı'nın yanındaki hali ve tavrı ile dikkat çeken, MFÖ grubu tarafından dışlanan, önceki aldığı tüm ödülleri hiçe sayan kişi.

Biraz daha TL bazında tatmin edici bir yanıt isteyen Çalık Elektrik in internet sitesine bakabilir. https://www.ckbogazici.com.tr/tr/tuketim-hesaplama

 

Bu konuda çok değişik rivayetler olsa da cihaz üzerindeki etikete (A+++ gibi) göre karar verdiğimiz durum. 

Katıldığı son ödül töreninde Cumhurbaşkanı'nın yanındaki hali ve tavrı ile dikkat çeken, MFÖ grubu tarafından dışlanan, önceki aldığı tüm ödülleri hiçe sayan kişi.

ilk tanıdığım günden bu yana hiç ısınamadığım bir tip

Aradığın ürünü bir daha bulamadığın, satıcıların gelişi güzel satış yaptığı, çok az düzgün satıcısı olan karmakarışık bir site

2