Neler oluyor

orkid lafını duyan vandal# Gündem

Bu adamın altına orkid bağlayıp, sokak sokak dolaştıracaksın.

Erkek kardeşime veyahut da babama gelirken #orkid alır mısın diyebildiğim bir ailede büyüdüğüm için aşırı şanslı hissediyorum

Bu adama ceza olarak, Taksim meydanında orkid dağıttıracaksın!!

Eczanede bayan çalışanlardan Viagra alırken  yüzün kızarmaz, Markette bayan kasiyere Prezervatif alacağım dersin , Ama #orkid lafını duyunca horozlanırsın değil mi boyu devrilesice

kendisi alamayıp başkasına aldıran kızlar da vardır. hatta epey de çoktur. sanki ahlaksız, sanki ayıp bir durum var ortada. bize ayıp diye neler öğretilmiş.

#orkid arkadaşlar bu bir biyolojik döngü. Sabah ereksiyonunuz gibi. Abartmayın artık kopun bizden. Allah kadına 9 nefis vermiş size 1 nefis, ama günün sonunda sizin nefsinizin kaoslarını izliyoruz.

Bir market emekçisinin #orkid dediği için uğradığı saldırı, adet görmenin çekingenlik, utanç ve garipseme ile tecrübe edilmesini doğuran erkek egemen düzenin kucağımıza bıraktığı tabuyu bir kez daha anımsattı. Fakat yalnız bu mu?

Karısının kızının pedinden utanıp Orkid reklamı çıkınca bile ayıplayanlar, oğlunun çükündeki fazla deriye anlam yükleyip davullu zurnalı düğün yapıyor..