asudeden neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 1 kişi takip ediyor

850’li numaralardan bıktım arkadaş. her gün arıyorlar. yok dijiturk yok turk telekom yok su arıtma cihazı yok bilmem ne bela. Yetkililer izliyor. Biz istemeden bizi arayamamalılar. Kanunlar izin vermiyorsa Kanunu değiştirin. Yetkililer Görevinizi yapın… Allah belanızı versin

Sabır Çiçeği. 7 yılda bir açar; 7 gün sonra söner ve 7 yıllık uykusuna tekrar dalar. 

ODTÜ EE Müh. mezunu. PhD’sini Bristol Üni’den aldı. 7 yıl İngiltere Toshiba’da çalıştı. 3,5 yıldır Boğaziçi Üni. öğretim üyesi ve BOUNtenna Labı kurucusu. Genetiği değiştirilmiş hücreler ile yarı canlı implant antenler ve beden içi iletişim üzerine çalışıyor.

Kontrollü açlık öldürmez güçlendirir.. Neden mi? Yoğun Egzersiz ve 12-24 saatlik açlık hücrelerdeki toksitlerin temizlenmesini sağlıyor. 


9 TL ek ödeme yap ve bağlantı hızı 24 saatliğine 100MBite çıkar. Wifi access point çok eski olduğunu anla ve 35MBit geçmediğinden git USB-C 2 Ethernet adapteri satın al. Ethernet bağlantısı ile 95MBit gör, ama çok kısa bir süre sonra Amazon Cloud Drive throttling yaptığını gör ve ortalama 25MBit ile çek ne kadar sürerse artık.

Afganistan'da pedofili kurumsallaşmış. Çünkü kadınlık haram, ölü ve yok edilmiş.  Erkek çocukların fuhuş amaçlı kullanılması çok yaygın: Bachabazi

Vallahi az olmuş , zaten yüzündeki nurdan belli her görevi layıkıyla yerine getirebilir bence çamur atıyorlar.

20 yıl önce Bülent Ecevit’e yazar kasa fırlatan vatandaş: “Ecevit vatandaşın halinden anlardı. Olaydan sonra defalarca benimle görüşüp çözüm aradı. Şimdi böyle bir şey yapsak terörist oluruz. Ecevit'i özledim. En az 20 defa mezarını ziyaret ettim"

NATO toplantısı sonrası ilginç işler olmaya başladı. Libya’dan çekildik, Mısırla barışıldı, Suudiler’le diyalog başladı, Çözüm süreci fiilen başladı, AB ile Suriyelileri gönderme parayı al anlaşması yapıldı, Yeşil mutabakat imzalandı, IMF’ten 6.5 milyar dolar gelecek, Masak genelgesi ile suç gelirleri aklanmasından vaz geçildi. Afganistan’dan enteresan bir göç başladı. Rektör bir gece ansızın kovuldu, F-35 işi tümden unutuldu. S-400’lerin akibeti nedir bilen yok. Yunanistan Ege ve Akdeniz de dilediğini yapmaya başladı.

Karısının kızının pedinden utanıp Orkid reklamı çıkınca bile ayıplayanlar, oğlunun çükündeki fazla deriye anlam yükleyip davullu zurnalı düğün yapıyor..

Erdoğan'dan KKTC müjdesi: Benim çok sevdiğim bir kardeşimi sizinle de tanıştırmak isterim, ayağa kalk da görsünler Mehmet Cengiz ( Zaytung )

Ülke dediğimiz bu küçük korku dükkanında birlik ve beraberliği sağlayan yegane unsur suç ortaklığı dır. Biz hatırlayıp hatırlatmasak asrı saadet devri diye pazarlanacak evel zamanlar. Yalan ve alçaklıktan ölen olmuyor nasılsa.

Türk Sineması adı “Türk” olmasına rağmen, oyuncularının önemli kısmı azınlıklardan; Ermeni ve Rum’un yanında Kürt, Arap, Laz, ve Çerkeslerden oluşuyordu.  

Türk sinemasının ismi ilk başlarda yerli sinema idi,  bir süre sonra “Türk Sineması” denmeye başlandı. 1960-80 arasında altın çağını yaşayan Türk Sineması adı “Türk” olmasına rağmen, oyuncularının önemli kısmı azınlıklardan oluşuyordu.

Babamı hastaneye götürürken bir futbol maçı sonrası kutlama yapılıyordu yol istedim az daha dayak yiyordum

Davaya bakan hakimin sözleri ise tam bir insanlık dersi: Sadece trafik sıkışıklığına neden olmakla kalmıyorsunuz, aynı zamanda diğer sürücülerin sinirlenmesine yol açıyorsunuz. Davranışınız agresifliğe ve sonucunda ırkçılığın artmasına neden oluyor. Zaten yeterince ırkçı var, buna karşı durmanız gerekiyor... Eğer bir parti yapmak istiyorsanız kafanıza kova bile geçirebilirsiniz ancak yolları, amaçları için kullanılmaya bırakacaksınız. Yaptığınızın diktatöryel bir tarafı var. Yollar hepimize ait ve kimse kendi malı gibi kullanamaz. Yolu tıkarken o esnada hastaneye yetişmeye çalışan birinin vaktini çalmış olabileceğinizi düşündünüz mü?  E17 Avrupa'daki en kalabalık otobanlardan biri. Sizin dans edebileceğiniz bir yer değil"

Mafya devletlerinde yargı ve polis müdürleri kendi yolsuzluk mekanizmalarını inşa eder ve kudretli siyasilere dokunamaz. Siyasiler de onların tezgahına ilişmez. AB standartlarında bir hukuku reddeden halk da %51 destek verip mafya stili yönetimi meşrulaştırır. al sana mafia state. Örnek ülke azerbaycan

Bu aşının pıhtı yapma riski yok, kan sulandırıcı falan almanın bir anlamı yok, Penisilin alerjisi olanlar da bu aşıyı olabilir. Bu Aşı ile penisilin veya başka ilaçların alakası yok. Nokta

Mesajlaşma: @telegram, @signalapp 

Tarayıcı: @torproject, @Brave, @firefox 

Mail: @ProtonMail, @TutanotaTeam 

Arama Motoru: @DuckDuckGo 

Ofis: @libreoffice 

Görüntülü arama: @jitsinews 

Parola Yöneticisi: @KeePassXC 

Reklam engelleyici: @ublockorigin

“Bir erkek tanıklığına karşı iki kadın tanıklığı.” Kuran’daki, kadını ikinci sınıf varlığa indirgeyen bu hükmü, “evrensel” ve “Tanrısal” kural veya norm olarak kabul etmiyorum. Buradan herkese duyurmuş olayım.

İktidarın trolleri Ali Babacanı TT yapmak için mesai harcıyorlar. Keşke iktidar, bu rezalete harcadığı kaynağı, fakir fukaranın derdine, esnafa, vatandaşa yardıma harcasaydı.

Can Yamanın Yeni sevgilisi, Fakat kız sağlam pabuç değil, eski sevgilisi boksör. bence halen o boksörle görüşüyor.  Boksör sürekli diletta ile ilgili mesajlar paylaşıyor. Bu arada diletta boş durmuyor bir iş adamı ile yakınlaşırken paparazzilere yakalanıyor. ee ecnebilerde normal bunlar Can. Sen kalk uçak kirala, evlenme teklifi yap, olacak iş değil,  ama bu ilişki başından beri bence reklam kokuyordu. neresinden baksan Çukur...

Bodrum Türkbükünde bir hotel Plajı günlük 1000 TL, Yemek fiyatları ilginç. Bolonez soslu makarna 100 TL, Biftek 150TL, Hemen yan tarafta maça kızında plaj 100 TL cik, Türkbükünde bu yıl sunset, hakkasan, papermoon plajları açılıyor,  Zengine dünya cennet fakire cehennem.

Tüm dizilerde durmadan kin, öfke , nefret, kadına şiddet,  eşcinsellik propogandası yapılıyor farkında mısınız?

Aykut Erdoğdunun Merkez Bankası rezervleri ve Amirallere yapılan ihanetle ilgili konuşmaları ilginç. Özellikle AKP ye seçimleri kaybettiğiniz an yargılanacaksınız ve bu yargılamayı TRT’den canlı yayınlayacağız diyor. 

2 3