Neler oluyor

Cris neler yazmış

Yazar takip için üye girişi yap. Bu yazarı 0 kişi takip ediyor

Çocuklara cinsel taciz ve istismar davasında müdahil olup, çocukları koruyup gözetmesi gereken Bakanlığın başında olan Aile Bakanı Derya Yanık, Ensar Vakfı tecavüzlerinde Vakfı aklamaya çalışan isimdi.

İnsan, kalbi durunca değil güzel izler bırakamayınca ölür. Kötü hatırlanınca keza… Çocuklarına, torunlarına haysiyetli anıları miras bırakamayınca ölmeden ölür zaten. Koca memleketin kaderini uçkuruna ipotekletip yastığa başını nasıl koyar? Acınası bir hayat.

Normal bir ülkede iktidar mafyayı çökertir, bizde mafya iktidarı çökertmeye çalışıyor. Yetmiyor, gazetecinin mafyayı ifşa etmesi gerekirken; mafya gazeteci ifşa ediyor.

Gladio içinde çok kavga çıktı. Çatlı'nın infaz edildiği Susurluk olayı bunlardan biridir. Peker'in fişinin çekilmesi Berat Albayrak'ın ona şahsen güvenmemesi, tehdit olarak algılamasıdır. Oğlunun işlediği cinayet örtbas edildiği için kamburu olan Ağar da Berat'ın tarafında.

Soma davasında cezaevinde tutuklu olarak sadece madencilerin avukatı #SelçukKozağaçlı kaldı.

Gereken her şeyi gereken herkes öğrenir" yanıtını aldım. Emre Olur, Peker hakkında Türkiye tarafından 10 kez Interpol başvurusu yapıldığını ve bu başvuruların "Peker'in açıklamaları siyasi" olduğu gerekçesiyle reddedildiğini de iddia etti

Ben Mansur Yavaş Ankara Belediye Başkanı..." Getirene bakıyorsun, Erzurum şivesi ile konuşuyor... Ege... Doğu... Karadeniz şivesiyle konuşuyor... Ankara'da akla hayale gelmeyecek şeyler oluyor hanımefendiler, beyefendiler...

Emekçinin yüzü gülsün, #1Mayıs kutlu olsun.